Reality LB Liberec člen asociace realitních kanceláří České republiky

Španělsko

Firma REALITY LB s.r.o. ve věci zprostředkování prodeje španělských nemovitostí následnická firma švýcarské společnosti DIVA Immobilien, se již téměř 30 let zabývá zprostředkováváním prodeje a nákupu šp.nemovitostí. Po poznání celého Španělska a téměř všech šp.ostrovů, včetně ostatních zemí v Evropě, které přicházely v úvahu jako druhé bydlení pro středoevropany, jsme vybrali jako ideální řešení hlavně z důvodu vhodného klima, dobré dopravní dostupnosti, kopcovitému terénu a dostatku vláhy letovisko Denia nalézající se na pobřeží Costa Blanca mezi městy Valencia a Alicante, vždy s mezinárodním letištěm.

V průběhu zmíněných 30 let vznikla v Denii naším přičiněním ( vedle německé, švýcarské, anglické, francouzské atd.) také československá komunita, která v případě zájmu dává příležitost si kromě jiného promluvit rodnou řečí. Naše nabídka obnáší několik set nemovitostí všeho druhu, které jsme schopni a ochotni po zjištění konkrétního zájmu klienta, na místě ukázat a s ním v případě, že se pro některou nemovitost rozhodne, udělat kroky vedoucí k bezpečnému převodu vlastnických práv na nového nabyvatele.

Nabídka španělských nemovitostí

Kompletní seznam nabídky španělských nemovitostí naleznete zde:

Španělsko - Země tisíce krás

Španělsko Při překročení francouzsko-španělských hranic v jakémkoliv ročním období, již dle chování a vlídnosti lidí zjistíte, že se skutečně nalézáte ve Španělsku, v zemi tisícerých krás s exotickým nádechem. Tato země byla během času vystavena vlivům celé řady různých kultur a tím se stala nesrovnatelná, svá - Španělská. Jestliže vaše cesta vede podél pobřeží směrem na jih až do míst zvaných pobřeží Costa Blanca, můžete hlavně v podzimních a v zimních měsících posoudit zásadní rozdíl, klimatických podmínek, nejvýraznější právě 90 km jižně od Valencie v městečku Denia.

Průměrná roční teplota je zde 18°C Pro své vynikající klimatické a životní podmínky bylo toto původně rybářské městečko vyznamenáno Světovou zdravotní organizací titulem "Ciudat del buen clima", které má obdobu jen na čtyřech místech v Evropě. Tři z nich jsou ve Španělsku a čtvrté na jihu Sicílie. Denia je přezdívána branou ke Costa Blance a vyznačuje se atraktivností, kosmopolitním obyvatelstvem, nejpohostinnějším na Costa Blance a svojí moderní architekturou nevybočující z tradice nízké zástavby.

Geograficky je Denia velmi rozmanitá. Nížina Marquesado se tu snoubí s mořem a s horským masivem Mongó, jehož nejvyšší bod se tyčí do výšky 753 metrů n.m.. Rozmanitost kraje se odráží i na pobřeží o délce 24 km.

ŠpanělskoPodnebí je zde typicky středomořské, přes 300 slunných dní v roce. Zima je velmi mírná, léto suché. Zeleň a barvité květy zdobí Denii po celý rok. V únoru kvetou mandlovníky a zlaté mimózy, v dubnu opojně voní pomerančovníky, v listopadu dozrávají pomeranče a v prosinci kvetou rudé vánoční hvězdy.

Kromě popsaných přírodních krás si zde středoevropané cení funkční a moderní infrastrukturu. Obchody, školy nemocnice, bary, restaurace, diskotéky, atletická zařízení, jachtařský klub, tenisová zařízení, golfová hřiště, jsou jenom malým výčtem samozřejmostí pro kosmopolitní společnost, přicházející z podmínek, které jsou i zde všem k dispozici.

Právě zde naše firma již 25 let zprostředkovává prodej nemovitostí, se všemi službami s touto prací spojenými.

Naše nabídka obsahuje celé spektrum nemovitostí jako jsou: studia apartmány, bungalovy, chalety, vily, městské byty, bytové domy, pozemky, restaurační zařízení, hotely, včetně nemovitostí z tak zvané druhé ruky, kde se ceny pohybují od přibližně 2 mil. Kč. U nových objektů dle aktuálních cenových listin.

Podrobnější informace Vám rádi osobně poskytneme v naší realitní kanceláři nebo na tel. 485 105 197 a mob. 608 174 576

Milach